Shporta juaj
Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing GK Hair Online Store Professionals

Easy Control Titanium Flat Iron

Hair Tools

Po kërkoni një mjet efikas për stilimin e flokëve që e bën punën në një kohë të shkurtër? GK Hair ka vetëm atë. . .
Show More >

Po kërkoni një mjet efikas për stilimin e flokëve që e bën punën në një kohë të shkurtër? GK Hair ka vetëm atë të duhurin për ju! Provoni GK Hair Easy Control Titanium Flat Iron , rregulluesin më të mirë të flokëve për të gjitha nevojat tuaja stilimi. Kjo Piastër dixhitale mund të ndihmojë në dhënien e rezultateve perfekte të stilimit dhe gjithashtu të krijojë onde dhe kaçurrela të ngjashme si ato në sallon. Çfarë e bën atë një mjet perfekt për stilimin e nxehtësisë? Ka pllaka titani që stilojnë flokët tuaj pa i dëmtuar. Madhësia e pllakave gjithashtu bën të mundur drejtimin e flokëve të gjatë dhe të trashë. Me këtë rregullues flokësh më të mirë për flokë të dredhur, ju mund të keni flokë të drejtë në vetëm disa rrëshqitje. Ajo vjen me "kontroll të lehtë " që ju lejon të kaloni lehtësisht midis temperaturave nga Celsius në Fahrenheit dhe të rregulloni temperaturën. Sigurohuni që të ndani flokët përpara se të filloni. 


< Show Less
Lek 24,000.00ALL Lek 15,000.00ALL

Pay in 4 interest-free payments on/above $50 with

PayPal Credit logo  


GK Hair Online Store shqip