Shporta juaj
Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing GK Hair Online Store Professionals
Pro Only

Dry Shampoo

Shampoo & Conditioner

Lani flokët pa ujë me shampon Dry nga GK Hair! Nuk dëshironi të lani flokët tuaj cdo ditë? Pr. . .
Show More >

Lani flokët pa ujë me shampon Dry nga GK Hair! Nuk dëshironi të lani flokët tuaj cdo ditë? Provoni formulën më të mirë të shampos së thatë që nuk lë mbetje gjatë thithjes së yndyrës së tepërt. Ajo eliminon elekrizimin në vetëm disa spërkatje pa i rënduar flokët. Kjo formulë shampo pa sulfate që përthith yndyrën, jep një shkëlqim dhe fuqi shtesë që i nevojitet flokëve tuaj ditën e dytë ose ditën pas stërvitjes. Funksionon për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për flokët e hollë dhe të yndyrshëm që kanë nevojë për volmë. I mbushur me përbërës të mirë për flokët tuaj; Juvexin, Ekstraktet Botanike dhe Ekstraktet Natyrore të Farave punojnë së bashku për t'i dhënë flokëve tuaj faktorin wow ndërsa ushqejnë fijet e flokëve tuaj. Një shampo e thatë për femra , perfekte për fijet e gjata. Thjesht futni shampon GK Hair Dry pa paraben në çantën tuaj për të kaluar rutinën tuaj të përditshme.


< Show Less

Pay in 4 interest-free payments on/above $50 with

PayPal Credit logo  

Madhësia:
7 Fl. Oz.
Lek 2,720.00ALL Lek 3,200.00ALL Lek 5,440.00ALL Lek 6,400.00ALL Lek 8,160.00ALL Lek 9,600.00ALL Lek 10,880.00ALL Lek 12,800.00ALL Lek 13,600.00ALL Lek 16,000.00ALL Lek 16,320.00ALL Lek 19,200.00ALL Lek 19,040.00ALL Lek 22,400.00ALL Lek 21,760.00ALL Lek 25,600.00ALL Lek 24,480.00ALL Lek 28,800.00ALL Lek 27,200.00ALL Lek 32,000.00ALL

Login to Purchase


GK Hair Online Store shqip
  • GK Hair Online Store English
  • GK Hair Online Store shqip