Shporta juaj
Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing GK Hair Online Store Professionals

Anti-Dandruff Shampoo

Shampoo & Conditioner
Largo zbokthin me shampon kundër zbokthit GK Hair! Një shampo e formuluar për të lehtësuar acarimin e skalpit, lus. . .
Show More >
Largo zbokthin me shampon kundër zbokthit GK Hair! Një shampo e formuluar për të lehtësuar acarimin e skalpit, luspat dhe kruajtjen e shkaktuar nga zbokthi. Kjo shampo kundër zbokthit përmban më pak se 1% zink, një përbërës që është provuar të jetë i dobishëm në eliminimin e zbokthit kokëfortë. Përbërësit përmbajnë gjithashtu Juvexin, një proteinë unike kundër plakjes me bazë keratine, për të ruajtur shkëlqimin natyral të flokëve dhe për të përmirësuar shëndetin e flokëve duke i mbrojtur nga kushtet kritike mjedisore. Për më tepër, kjo shampo e butë kundër zbokthit për flokët është pa parabene, sulfate dhe natrium që kanë potencialin të heqin lagështinë natyrale të flokëve tuaj. Në vend të kësaj, ai i lë flokët tuaj të butë dhe të menaxhueshëm. Është një shampo e testuar në sallon për trajtimin e zbokthit që pastron thellë fijet e flokëve tuaj për të eliminuar zbokthin dhe luspat duke ruajtur shëndetin e fijeve të flokëve tuaj. Tani vishni të zezën çdo ditë me siguri me shampon më të mirë për zbokthin.

Masazhoni me shampo në flokë të lagur. Shpëlajeni dhe ndiqni me kondicioner flokësh GK.
Juvexin: (Një përzierje e proteinave kundër plakjes me bazë keratine) rikthen flokët tuaj të shëndetshëm dhe mbron flokët tuaj të trajtuar me ngjyrë nga dëmtimi i mjedisit.
ZINK: Më pak se 1% për të ndihmuar në kontrollin e zbokthit.
Pa Sulfate, Parabene, Ftalate, DEA, TEA. Ne përdorim përbërësit më të mirë për t'ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja përfundimtare të flokëve.
Kontrollon zbokthin.
Ngjyra e sigurt.
I sigurt për përdorim pas sistemeve të zbutjes së flokëve GK.
< Show Less
Lek 2,900.00ALL

Pay in 4 interest-free payments on/above $50 with

PayPal Credit logo  

Madhësia:
8.5 Fl. Oz.
Lek 2,465.00ALL Lek 2,900.00ALL Lek 4,930.00ALL Lek 5,800.00ALL Lek 7,395.00ALL Lek 8,700.00ALL Lek 9,860.00ALL Lek 11,600.00ALL Lek 12,325.00ALL Lek 14,500.00ALL Lek 14,790.00ALL Lek 17,400.00ALL Lek 17,255.00ALL Lek 20,300.00ALL Lek 19,720.00ALL Lek 23,200.00ALL Lek 22,185.00ALL Lek 26,100.00ALL Lek 24,650.00ALL Lek 29,000.00ALL

GK Hair Online Store shqip