Shporta juaj
Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing GK Hair Online Store Professionals
Pro Only

Deep Conditioner Hair Treatment Pro

Hair Treatments

Dëshironi të rigjeneroni flokët tuaj në vetëm pak minuta? Provoni kondicionerin me hidratim të th. . .
Show More >

Dëshironi të rigjeneroni flokët tuaj në vetëm pak minuta? Provoni kondicionerin me hidratim të thellë të flokëve GK që bën magjinë e tij në 20 minuta. Kjo e bën atë maskën më të mirë kondicioner të thellë të flokëve pasi e kryen punën në mënyrë efektive dhe të jashtëzakonshme. Një trajtim me hidratim të thellë i flokëve është një domosdoshmëri për ata që stilojnë dhe ngjyrosin flokët e tyre shpesh. Përdoreni atë pas çdo 2 javësh për të rinovuar flokët tuaj pasi ky kondicioner i thellë i flokëve është i mbushur me super përbërës që mund të zbutin fijet tuaja të dehidratuar dhe të thata. Ky trajtim kondicioner i thellë është i mbushur me Juvexin dhe vajra natyralë për të hidratuar dhe parandaluar plakjen e parakohshme të flokëve . Funksionon për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht flokët kaçurrelë ose të thatë. Është kondicioneri më i mirë me hidratim të thellë për flokët kaçurrelë . Ju mund të vizitoni një sallon për ta bërë atë nga një profesionist i flokëve ose mund ta aplikoni dhe në kushte shtëpie. Megjithatë, sigurohuni që ta aplikoni këtë conditioner në flokë të pastër dhe të larë.


< Show Less

Pay in 4 interest-free payments on/above $50 with

PayPal Credit logo  

Madhësia:
33.8 Fl. Oz.
Lek 12,750.00ALL Lek 15,000.00ALL Lek 25,500.00ALL Lek 30,000.00ALL Lek 38,250.00ALL Lek 45,000.00ALL Lek 51,000.00ALL Lek 60,000.00ALL Lek 63,750.00ALL Lek 75,000.00ALL Lek 76,500.00ALL Lek 90,000.00ALL Lek 89,250.00ALL Lek 105,000.00ALL Lek 102,000.00ALL Lek 120,000.00ALL Lek 114,750.00ALL Lek 135,000.00ALL Lek 127,500.00ALL Lek 150,000.00ALL

Login to Purchase


GK Hair Online Store shqip