Shporta juaj
Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing GK Hair Online Store Professionals

Hair Styling Mousse

Styling

Dëshironi të stiloni flokët tuaj në mënyrë perfekte pa shpenzuar shumë kohë? Provoni GK Hair Styling M. . .
Show More >

Dëshironi të stiloni flokët tuaj në mënyrë perfekte pa shpenzuar shumë kohë? Provoni GK Hair Styling Mousse , një formulë e zhvilluar për skulpturimin e modeleve perfekte të flokëve. Shtoni volum flokëve tuaj pa i rënduar me këtë shkumë për stilimin e flokëve . Ju gjithashtu mund të përmirësoni strukturën e flokëve tuaj duke zbutur flokun dhe duke eliminuar elektrizimin. Pavarësisht nga lloji i flokëve tuaj, GK Hair Mousse do të japë rezultatet më të mira të stilimit në vetëm disa pompa. Çfarë e bën atë shkumën më të mirë për stilimin e flokëve ? Funksionon në mënyrë të përkryer për flokë të drejtë dhe me teksturë të trashë dhe është zhvilluar për të shtuar butësi natyrale në fijet e flokëve tuaj të brishtë. Mund ta quani shkumën më të mirë për flokët kaçurrela, pasi hidraton dhe zbut flokët, duke i lënë spiralet të lëmuara dhe të gjalla. Shtoni shkumën më të mirë të flokëve në rutinën tuaj të stilimit dhe arrini çdo model flokësh pa elektrizim ose dëmtim të flokëve.


< Show Less
Lek 2,600.00ALL

Pay in 4 interest-free payments on/above $50 with

PayPal Credit logo  

Madhësia:
8.5 Fl. Oz.
Lek 2,210.00ALL Lek 2,600.00ALL Lek 4,420.00ALL Lek 5,200.00ALL Lek 6,630.00ALL Lek 7,800.00ALL Lek 8,840.00ALL Lek 10,400.00ALL Lek 11,050.00ALL Lek 13,000.00ALL Lek 13,260.00ALL Lek 15,600.00ALL Lek 15,470.00ALL Lek 18,200.00ALL Lek 17,680.00ALL Lek 20,800.00ALL Lek 19,890.00ALL Lek 23,400.00ALL Lek 22,100.00ALL Lek 26,000.00ALL

GK Hair Online Store shqip