Shporta juaj
Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing GK Hair Online Store Professionals

Hot Bombshell Masque

Color Masque

Shpëtoni nga nuancat e padëshiruara dhe shijoni prekjen e bjondeve të hidratuara dhe të ushqyera. Provoni Mask. . .
Show More >

Shpëtoni nga nuancat e padëshiruara dhe shijoni prekjen e bjondeve të hidratuara dhe të ushqyera. Provoni Maskën e Hot Bombshell GK Hair, një produkt ideal për t'i mbajtur flokët bionde të lëmuara, të ushqyera dhe të tonifikuara. Maska e flokëve Hot Bombshell është projektuar posaçërisht për t'u kujdesur për shqetësimet e flokëve bjonde. E mbushur me agjentë hidratues dhe ushqyes si Juvexin, Vaj Argani dhe Ekstrakte Bimore Natyrale, kjo maskë është një produkt popullor sallonesh dhe një nga maskat më të mira të flokëve. Jo vetëm që largon tonet e padëshiruara, por gjithashtu u jep lagështi flokëve tuaj, duke i lënë ato të shkëlqyeshme dhe të shëndetshme. Merrni këtë maskë profesionale të flokëve tani dhe jepni jetë dhe gjallëri në flokët tuaj.


< Show Less
Lek 1,500.00ALL

Pay in 4 interest-free payments on/above $50 with

PayPal Credit logo  

Madhësia:
0,5 Fl. Oz.
Lek 1,275.00ALL Lek 1,500.00ALL Lek 2,550.00ALL Lek 3,000.00ALL Lek 3,825.00ALL Lek 4,500.00ALL Lek 5,100.00ALL Lek 6,000.00ALL Lek 6,375.00ALL Lek 7,500.00ALL Lek 7,650.00ALL Lek 9,000.00ALL Lek 8,925.00ALL Lek 10,500.00ALL Lek 10,200.00ALL Lek 12,000.00ALL Lek 11,475.00ALL Lek 13,500.00ALL Lek 12,750.00ALL Lek 15,000.00ALL

GK Hair Online Store shqip