Shporta juaj
Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing Transport falas në ose mbi 5000 ALL Login for Professional Pricing GK Hair Online Store Professionals

CurlsDefineHer

Styling

Dëshironi kaçurrela të lëmuara dhe të përcaktuara? Nuk është problem! GK Hair ka kremin më të mirë për. . .
Show More >

Dëshironi kaçurrela të lëmuara dhe të përcaktuara? Nuk është problem! GK Hair ka kremin më të mirë për kaçurrela për të ruajtur shëndetin e flokëve tuaj. Provoni GK Hair CurlsDefineHer Cream. Një formulë e zhvilluar për flokët dhe kaçurrelat e lëmuara, të përcaktuara dhe të menaxhueshme. Është një krem që rregullon kaçurrelat dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e kaçurrelave (onde ose rrica). Ky krem për kaçurrela është një mjeshtër për rregullimin e formës së kaçurrelave pasi zbut fijet tuaja për të krijuar spirale të ngjashme si në sallon pa i rënduar flokët tuaj. Ky krem i avancuar për flokë kaçurrela ka një përzierje të Juvexin për të mbrojtur kaçurrelat tuaja të çmuara nga dëmtimi i mjedisit, vaj natyral të farës për të hidratuar kaçurrelat dhe ProVitamin B5 për t'i shtuar forcim flokëve duke zbutur strukturën dhe ngritjen e volumit në rrënjë. Është një përforcues i kaçurrelave pa sulfate që e bën atë të përsosur për përdorim të shpeshtë. Shtoni këtë krem për stilimin e flokëve kaçurrelë në rutinën tuaj sot për të pasur flokët me shkëlqim, të butë dhe të ushqyer. Është kremi më i mirë i flokëve për të gjitha problemet tuaja të flokëve kaçurrelë.


< Show Less
Lek 2,800.00ALL

Pay in 4 interest-free payments on/above $50 with

PayPal Credit logo  

Madhësia:
3.4 Fl. Oz.
Lek 2,380.00ALL Lek 2,800.00ALL Lek 4,760.00ALL Lek 5,600.00ALL Lek 7,140.00ALL Lek 8,400.00ALL Lek 9,520.00ALL Lek 11,200.00ALL Lek 11,900.00ALL Lek 14,000.00ALL Lek 14,280.00ALL Lek 16,800.00ALL Lek 16,660.00ALL Lek 19,600.00ALL Lek 19,040.00ALL Lek 22,400.00ALL Lek 21,420.00ALL Lek 25,200.00ALL Lek 23,800.00ALL Lek 28,000.00ALL

GK Hair Online Store shqip